layer-plyty-2
image-layers_6-2

Płyty budowlane
WIM Platte

Przeznaczone są do wyrównywania i zabudowywania powierzchni ścian oraz podłóg wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, szczególnie w obszarach narażonych na działanie wody oraz wilgoci.

Jest to nowoczesny wyrób – lekki, wielofunkcyjny, czysty, łatwy do transportu oraz prosty i szybki w obróbce. Jest przy tym niezwykle trwały. Odznacza się dużą wytrzymałością na obciążenia oraz sztywnością wykonanej konstrukcji. Jest odporny na działanie wody oraz stanowi dobrą izolację termiczną oraz akustyczną.

Nowy standard otwartej przestrzeni w łazience

Gwarancja

Nasze produkty tworzą kompletny system pozwalający w sposób estetyczny a przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika wykonać odwodnienie posadzkowe bezprogowo zlicowane z podłogą. Nasze produkty dają 100% gwarancję nawet do 10 lat na szczelność proponowanego rozwiązania będąc jednocześnie przy tym bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Współpraca

Zachęcamy do współpracy zarówno architektów, projektantów i instalatorów a także inwestorów oraz klientów indywidualnych. Doradzimy optymalne rozwiązanie podchodząc indywidualnie do każdego zapytania. W przypadku wymagających obiektów prowadzimy konsultacje techniczne na miejscu budowy dopasowując odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych lub szczególnych wymagań użytkowych.

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy

Oferowane przez Nas produkty otrzymały rekomendacje Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy i są zgodne ze "Standardami Prac Glazurniczych".