Brodzik podpłytkowy

Oferujemy brodziki podpłytkowe typu “walk in” wraz z oprzyrządowaniem (odpływy liniowe i punktowe, ruszty maskujące oraz syfony). Brodziki są gotowymi rozwiązaniami przeznaczonymi do zamontowania w posadzce, a następnie do wyklejania płytkami ceramicznymi.

W naszym showroomie znajdziecie Państwo nie tylko inspiracje jak wykonać strefę prysznicową w łazience czy pokoju kąpielowym, ale otrzymacie fachowe i specjalistyczne doradztwo.

Brodziki DESIGN

Brodzik podpłytkowy walk-in z minimalistycznym odpływem o nowoczesnym wyglądzie

Brodziki punktowe

Brodzik podpłytkowy punktowy oklejony wimolastic

Brodziki MONOLIT

Brodzik model MONOLIT PROFESSIONAL 1SNP – jednospadowa niecka przyścienna

Siedziska i leżanki

Gotowe do ustawienia, zamontowania i wyklejenia okładziną z płytek ceramicznych, gresów, mozaiki itp.

Siedziska i leżanki to coraz częściej nieodłączny element aranżacji wnętrz w każdej łazience, łaźni parowej, strefy SPA & Wellness. Pozwalają na kreatywne wydzielenie miejsc relaksacyjnych i przestrzeni do siedzenia w domowych łazienkach i kabinach natryskowych.

Siedzisko OVAL

Gotowy moduł pokryty hydroizolacją dwuskładnikową

Siedzisko WIM

Gotowy moduł pokryty hydroizolacją dwuskładnikową

Siedzisko OVAL ZPT

Siedzisko z elementów do samodzielnego skręcenia

Jak wykonać montaż siedziska brodzikowego OVAL ZPT

Siedzisko przeznaczone jest do samodzielnego skręcenia i pokrycia warstwą hydroizolacji. Nie posiada oparcia, więc plecy przylegają bezpośrednio do ściany. Opcjonalnie możliwość wykonania oparcia z płyty budowlanej WIM Platte.

Jak wykonać montaż brodzika podpłytkowego WIM Platte

Brodzik przeznaczony jest do pokrywania okładziną ceramiczną typu płytki ceramiczne, kamień naturalny, mozaika szklana. Fabrycznie montowany odpływ, gwarantuje 100% szczelności, a wytyczone na płycie spadki – swobodny odpływ wody.

Nowy standard otwartej przestrzeni w łazience

Gwarancja

Nasze produkty tworzą kompletny system pozwalający w sposób estetyczny a przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika wykonać odwodnienie posadzkowe bezprogowo zlicowane z podłogą. Nasze produkty dają 100% gwarancję nawet do 10 lat na szczelność proponowanego rozwiązania będąc jednocześnie przy tym bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Współpraca

Zachęcamy do współpracy zarówno architektów, projektantów i glazurników a także inwestorów. Doradzimy optymalne rozwiązanie podchodząc indywidualnie do każdego zapytania. W przypadku wymagających obiektów prowadzimy konsultacje techniczne na miejscu budowy dopasowując odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych lub szczególnych wymagań użytkowych.

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy

Oferowane przez Nas produkty otrzymały rekomendacje Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy i są zgodne ze "Standardami Prac Glazurniczych".